Paneli Kapat
Haberdar Olun
Firma           Şahıs
SMS             E-Mail
Bartın I. Sektörel Kalkınma Sempozyumu Sempozyum

8-9-10 Nisan 2015 tarihlerinde Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı, Bartın Üniversitesi ve Bartın Ticaret ve Sanayi Odası işbirliğinde I. BARTIN SEKTÖREL KALKINMA SEMPOZYUMU düzenlenecektir.

Sempozyumun Kapsamı:

I. Bartın İl Sektörel Kalkınma Sempozyumu; ele alacağı “Tarım”, “Sanayi”, “Lojistik” ve “Turizm” konularını, bilim insanları ile yerel ve ulusal sektör paydaşlarını bir araya getirerek bu konuların paylaşımını sağlamak, bilahare tartıştırmayı ve sektörel sorunları tespit etmeyi amaçlamaktadır.

I. Bartın İl Sektörel Kalkınma Sempozyumunda ilk iki gün söz konusu sektörler bazında dört oturum gerçekleştirilecektir. Üçüncü günde (Cuma) öğleden önce Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı (BAKKA) 12. Kalkınma Kurulu Toplantısı ve Kalkınma Paneli icra edilecektir.

Panelde sempozyum oturumlarından elde dilen fikir ve düşüncelerin de dikkate alındığı ulusal veya yerel bazda faaliyet gösteren STK temsilcileri ile ünlü işadamları ve girişimcilerin konuşmacı olarak katılması planlanmaktadır. Sonuç olarak tartışmalardan çıkarılacak sentez ve sorunlara ilişkin çözüm önerileri değerlendirmeleri ile yerel ve bölgesel bir kalkınma eylem planının yapılmasına zemin hazırlanacaktır.

Şehir
: Bartın
Tarihler
: 2015-04-08 - 2015-04-09 - Bu etkinlik sona ermiştir.
Toplantı Yeri
: Bartın Üniversitesi
Saati
: 10:00-18:00
Organizatör
: BATI KARADENİZ KALKINMA AJANSI | BARTIN ÜNİVERSİTESİ | BARTIN TİCARET ve SANAYİ ODASI
Web
Bartın
2015-04-08
ip kaydedildi
TOPLAM
11 KATEGORİ
TOPLAM
23 ÜYE
AKTİF
0 ETKİNLİK
TOPLAM
152294 ZİYARETÇİ
TOPLAM
102 KAYIT
Websitesinde yer alan tüm dökümanların hakkı saklıdır. İzinsiz kopyalanamaz veya çoğaltılamaz.
HABERDAR OLUN
Formu doldurun etkinliklerden haberiniz olsun.
Etkinlik Bildirim Formu